5 Listopad 2016

Pochód Świętych

Autor: ks. Tomasz. Kategorie: Aktualności .

Grupa parafialna „Misericordi” składa serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy wzięli udział w „Pochodzie Świętych” dnia 31 października br. Łącznie było 150 uczestników w tym 50 dzieci i młodzieży, które się przebrały za świętych lub błogosławionych. Pierwszy raz w Trzebini wyruszył barwny orszak świętych, który promuje radość i piękno świętości. Dziękujemy rodzicom, dziadkom, opiekunom za zaangażowanie i trud przygotowania strojów świętych osób. Wdzięczność wyrażamy służbom porządkowym na czele z Policją, która pilotowała cały pochód i dbała o nasze bezpieczeństwo. Dziękujemy scholii „Ichtis” za prowadzenie śpiewu w czasie pochodu. Niech ta akcja będzie początkiem dobrego dzieła na chwałę Bożą. Zdjęcia są dostępne na stronie naszej parafii i na facebooku: facebook.pl/misericordisiersza

Msze św. w naszej parafii

Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 17.00

Dzień powszedni: 6.30 i 17.00

Kancelaria

Codziennie w godz. 8.00 – 9.00 (oprócz I piątku miesiąca)
W środy i piątki w godz. 18.00 – 19.00
W niedziele i święta kancelaria nieczynna

Jesteśmy także na FB

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Liturgia dnia


Ciekawe strony

Licznik odwiedzin


Osoba na tej stronie to Ty!

Archiwa

Szukaj

zaloguj