Ogłoszenia

 

17 Niedziela Zwykła

 

 •  Dzisiaj przypada wspomnienie sw. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła. Po południu o 16,3o nieszpory i Msza św. o godz.17.  
 • Jutro wspomnienie św. Ignacego Loyoli, prezbitera. Wieczorem zapraszamy na 19,3o na półgodzinna adoracje Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
 • We wtorek wspomnienie sw. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
 • W środę o 16,45 nowenna do M B Nieustającej Pomocy.
 • W piątek św. Jana Marii Vianeya, prezbitera. Z racji pierwszego piątku miesiąca spowiedź św. po południu od godz.16. Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najśw. Sakramentu, litania do Najśw. Serca P.J. i akt zawierzenia. Odwiedziny duszpasterskie chorych dla Os. Gaj i Gaja wsi w piątek od godz. 8,  dla Sierszy w sobotę od godz. 8.
 • Z racji pierwszej soboty miesiąca, po rannej Mszy św. litania do Niep. Serca NMP oraz zmiana tajemnic różańca św.
 • W przyszły poniedziałek przyjmujemy w naszej parafii na nocleg pielgrzymkę z diecezji bielsko – żywieckiej. Na stolikach znajdziemy jeszcze zielone deklaracje na przyjęcie pielgrzymów na nocleg. Po jej wypełnieniu można ja złożyć w przyszłą niedzielę na tacę. Chodzi o tych pielgrzymów, którzy nie rezerwowali jeszcze swoich miejsc korespondencyjnie. Otwórzmy drzwi naszych domów na to szczególne wezwanie i prośbę pielgrzymujących. Są oni dla nas okazją ku temu, aby ubogacić się w dobre uczynki miłosierdzia co do ciała: głodnych nakarmić, spragnionych napoić, podróżnych w dom przyjąć…
 • Przypominamy, że zapisów na Krakowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasna Górę można ich dokonać od 1 -6 sierpnia w parafii św. App. Piotra i Pawła w Trzebini. Więcej informacji w naszej „Iskierce” i na stronie internetowej naszej parafii.
 • O 21 w tym tygodniu będziemy się modlić w intencji wszystkich pielgrzymujących, aby ich modlitwa i ponoszone trudy zaowocowały bogactwem łask.
 • Z okazji św. Krzysztofa kierowcy naszej parafii złożyli ofiarę w wysokości 1510 zl., która została przekazana na pomoc polskim misjonarzom. Wszystkim wspierającym ten szczytny cel składamy chrześcijańskie: Bóg zapłać!
 • Nasz ks. Krzysztof od jutra rozpoczyna urlop. Po jego zakończeniu rozpocznie prace na nowej parafii Miłosierdzia Bożego w Krakowie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za 9 lat wytrwałej pracy w naszej parafii i życzymy, aby i na nowej placówce spotkał się z życzliwością, zrozumieniem i uszanowaniem ze strony wiernych. Niech Bóg błogosławi i wspomaga w owocnej pracy! Obiecujemy pamięć w naszych modlitwach.
 • W GN przeczytamy m. inn. o ludziach, do których zadzwonił Papież, o wędrówce grupy oazowiczów po krakowskich kościołach i ewangelizacji na ulicach, o problemach krajów bliskiego wschodu i inne.

Msze św. w naszej parafii

Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 17.00

Dzień powszedni: 6.30 i 17.00 (16.00 w czasie zimowym)

Kancelaria

Codziennie w godz. 8.00 – 9.00 (oprócz I piątku miesiąca)
W środy i piątki w godz. 18.00 – 19.00
W niedziele i święta kancelaria nieczynna

Jesteśmy także na FB

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Liturgia dnia


Ciekawe strony

Licznik odwiedzin


Osoba na tej stronie to Ty!

Archiwa

Szukaj

zaloguj