Ogłoszenia

32 Niedziela Zwykła

11 XI 2018

 

Dzisiaj przeżywamy narodowe święto Niepodległości. Jesteśmy winni wdzięczność dla tych, którzy tą wolność zdobywali i nam ją ofiarowali. Niech każdy z nas czuje się odpowiedzialny za  swoją małą ojczyznę, którą buduje wokół siebie swoim patriotyzmem, uczciwością, poszanowaniem bliźniego, troską o czystość ład i porządek. Po Mszy świętej o godzinie 10:00 odśpiewamy przed Najświętszym Sakramentem dziękczynne Te deum. Dzisiaj przypada także liturgiczne wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. Po południu o 16:30 nieszpory i o 17:00 wieczorna Msza święta. Dzisiaj także w Oświęcimiu Brzezince o godz. 14 droga krzyżowa w intencji ofiar obozów koncentracyjnych i gułagów.

Jutro, w poniedziałek, wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika. Nie będzie spotkania Kręgu Biblijnego. Zapraszamy jutro wieczorem na 19:00 na godzinną modlitwę w intencji naszej Ojczyzny połączoną z Adoracją Najświętszego Sakramentu.

We wtorek wspomnienie świętych Benedykta, Mateusza, Jana, Izaaka i Krystyna. W środę o 16.45 nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W piątek po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo od Miłosierdzia Bożego. W sobotę wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy. W przyszłą niedzielę obchodzimy II Światowy Dzień Ubogich. Przy kościele będzie zbiórka do puszek dla ubogich. Za tydzień będzie także zbierana składka inwestycyjna.

 W tym tygodniu o 21 modlimy się  w intencji Ojczyzny, aby była mocna wiarą, miłością, pokojem i mądrością swoich obywateli.     

Serdecznie zapraszamy młodzież klas VII gr. II oraz klasę VIIIa i młodzież ze szkół ponadpodstawowych w najbliższy czwartek  na spotkanie do Bierzmowania o godzinie 18.00.

 W minionym tygodniu odeszli do Pana: + Marian Nasiłowski, + Barbara Kłeczek, + Zbigniew Szulc. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Msze św. w naszej parafii

Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 17.00

Dzień powszedni: 6.30 i 17.00

Kancelaria

Codziennie w godz. 8.00 – 9.00 (oprócz I piątku miesiąca)
W środy i piątki w godz. 18.00 – 19.00
W niedziele i święta kancelaria nieczynna

Jesteśmy także na FB

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Liturgia dnia


Ciekawe strony

Licznik odwiedzin


Osoba na tej stronie to Ty!

Archiwa

Szukaj

zaloguj